XVII Ordines Militares. Colloquia Torunensia Historica

The brethren of the military orders in their social, religious and political networks in the Middle Ages and the Early Modern Period

Bracia zakonów rycerskich w społecznych, religijnych i politycznych powiązaniach w średniowieczu i epoce wczesnonowożytnej

Die Brüder der geistlichen Ritterorden in den sozialen, religiösen und politischen Netzwerken in Mittelalter und Früher Neuzeit

Organizatorzy:

we współpracy z

oraz

Prof. dr hab. Roman Czaja ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Prof. Dr. Jürgen Sarnowsky ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Dr. Krzysztof Kwiatkowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Miejsca obrad: Toruń

• Sala Konferencyjna Hotelu Uniwersyteckiego (ul. Szosa Chełmińska 83a)
  • Sala Kolumnowa Towarzystwa Naukowego w Toruniu (ul. Wysoka 16)

Wydarzenia towarzyszące

Sponsorzy konferencji