Listy recenzentów

Lista recenzentów tomu XX (2015):

• Udo Arnold, Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn (retired)
  • Jochen Burgtorf, Department of History, California State University
  • Marian Dygo, Instytut Historyczny, Uniwesytet Warszawski
  • Alan Forey, Durham University (retired)
  • Mateusz Goliński, Instytut Historyczny, Uniwersytet Wrocławski
  • Sylvain Gouguenheim, Ecole Normale Supérieure Lettres et Sciences Humaines de Lyon
  • Dieter Heckmann, Geheimes Staatsarchiv Preußischer Kulturbesitz, Berlin-Dahlem
  • Heinz-Dieter Heimann, Universität Potsdam (retired)
  • Hubert Houben, Dipartimento di Storia, Società e Studi sull’uomo, Universita del Salento, Lecce
  • Sławomir Jóźwiak, Instytut Historii i Archiwistyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń
  • Tomasz Jurek, Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk, Warszawa
  • Waldemar Könighaus, Akademie der Wissenschaften zu Göttingen
  • Ilgvars Misāns, Faculty of History and Philosophy, University of Latvia, Riga
  • Helen Nicholson, History Department, Cardiff University
  • Jürgen Sarnowsky, Fakultät für Geisteswissenschaften, Universität Hamburg
  • Kristjan Toomaspoeg, Beni Culturali Department, Università Del Salento, Lecce

Lista recenzentów tomu XIX (2014):

• Udo Arnold (Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Karl Borchardt (Monumenta Germaniae Historica, München); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Jochen Burgtorf (California State University, Fullerton); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wiesław Długokęcki (Uniwersytet Gdański); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Marie-Luise Favreau-Lilie (Freie Universität Berlin); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Alan Forey (Durham University) Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Mario Glauert (Brandenburgisches Landeshauptarchiv in Potsdam); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Sylvain Gouguenheim (Ecole Normale Supérieure Lettres et Sciences Humaines de Lyon); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Dieter Heckmann (Geheimes Staatsarchiv Preußischer Kulturbesitz, Berlin (Dahlem)); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Ilgvars Misāns (Latvijas Universitāte, Rīga); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Maria Starnawska (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Sławomir Zonenberg (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Janusz Tandecki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Matthias Thumser (Freie Universität Berlin); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lista recenzentów tomu XVIII (2013):

• Sławomir Jóźwiak (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Juhan Kreem (Tallinna Linnaarhiiv, Tallinn); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Denys Pringle (Cardiff University); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lista recenzentów tomu XVII (2012):

• Darius Von Guettner (University of Melbourne); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Tomasz Jurek (Polska Akademia Nauk); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Johannes A. Mol (Universiteit Leiden); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lista recenzentów tomu XVI (2011):

• Marian Dygo (Uniwersytet Warszawski); Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.